Fotoğraf adına her sektöre uygun çalışma ekipmanları ile tam kadro fotoğrafçılık hizmeti vermekteyim özel fotoğrafçılık, gelin damat düğün çekimleri, çocuk çekimleri, toplantı konferans, hava çekimleri, yemek gıda, ürün çekimleri ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm fotoğraf çekim hizmetlerini vermekteyim. Fotoğrafçılık Eğitimi Almak İçin: www.fotografcilikegitimkursu.com Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz.

HAKKIMDA

Profesyonel olarak uzun yıllardır Fotoğrafçılık ve teknoloji kapsamında sürekli kendimi güncel tutarak teknik ve pratik bilgi haznemi yenilemekteyim, medya tecrübesi ile usta gazeteciler foto muhabirler ve magazin, film, dizi, klip, setlerinde fotoğrafçılık deneyimini güncel tutup, tecrübelerim ile bu orantıda profesyonel olarak fotoğrafçılık eğitimi vermekteyim.

Fotoğraf adına her sektöre uygun çalışma ekipmanları ile tam kadro fotoğrafçılık hizmeti vermekteyim özel fotoğrafçılık, gelin damat düğün çekimleri, çocuk çekimleri, toplantı konferans, hava çekimleri, yemek gıda, ürün çekimleri ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm fotoğraf çekim hizmetlerini vermekteyim.